Wczytuję dane...

NOWODVORSKI

Dobry design
Od zawsze przyświeca nam założenie, że dobry design nie musi kosztować dobrych kilku tysięcy. Ma być dla ludzi takich jak Ty i my. Dlatego trendy łączymy z potrzebami i w naszej ofercie znajdziesz piękne i funkcjonalne lampy wewnętrzne (zwisy, kinkiety, stojące, biurkowe), zewnętrzne i systemy konfigurowalne, jak autorski system Cameleon.

Nowoczesność 
Nowoczesność powinna być widoczna nie tylko w projekcie oświetlenia, ale też w podejściu do jego produkcji – zlokalizowaniu jej w Polsce, inwestowaniu w energooszczędne rozwiązania, korzystaniu z odnawialnych źródeł energii. Uwielbiamy czerń, ale zrezygnowaliśmy całkowicie z czarnej energii. Do zasilania firmy wybraliśmy tę zieloną, ze słońca, stawiając dwie farmy fotowoltaiczne. Na tym według nas polega bycie fair: wobec lokalnej społeczności i planety.

Ludzie
W naszym asortymencie jest ponad 1600 produktów oświetleniowych – do przestrzeni domowych, biurowych, komercyjnych czy sektora HoReCa. Co roku poszerzamy ofertę o około 300 nowych opraw. Dla nas jednak firma to nie liczby, a przede wszystkim ludzie, dlatego gdy przeczytasz, że „Nowodworscy zaprezentowali na targach świetne projekty…”, pomyśl o wszystkich naszych pracownikach, bo każdy przyczynił się do tego, że za chwilę będziesz oglądać na tej stronie nasze lampy :)

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

899,00 PLN

549,00 PLN

459,00 PLN