Wczytuję dane...

LEMIR

Początki Firmy LEMIR - polskiego producenta oświetlenia - sięgają 1967 roku. Z niewielkiego zakładu usytuowanego na tyłach rodzinnego domu rozwinęło się przedsiębiorstwo zatrudniające dzisiaj ponad 30 osób. Od początku działalności zdążyliśmy przeprowadzić się już trzy razy zajmując coraz większą powierzchnię. Tradycji, dyscypliny i etosu pracy jakim wykazywał się założyciel firmy pilnuje dziś już trzecie pokolenie właścicieli.

W ciągu minionych lat wypracowaliśmy wiele autorskich rozwiązań, by perfekcyjnie oświetlić wnętrza domów, mieszkań, hoteli czy biur. Nie poprzestając na tym, każdego roku kreujemy kilkanaście nowych kolekcji lamp, dzięki czemu możemy zaoferować bogaty zbiór ponad 1500 wzorów żyrandoli, zwisów, plafonów, listew, kinkietów, a także lamp stołowych i podłogowych. Oferta zawiera również specjalistyczne oświetlenie, takie jak kinkiety obrazowe oraz punktowe kinkiety ledowe. Wszystko "Made in Poland".

Nasze oprawy oświetleniowe odznaczają się różnorodnością rodzin przynależnych do danego stylu, ale i konsekwencją w utrzymywaniu „designu” klasycznego lub nowoczesnego. Spełniają zatem oczekiwania klientów zarówno tych lubiących bardziej styl tradycyjny, jak i tych mających innowacyjne, lekkie i nowoczesne pomysły na swoje mieszkalne wnętrze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów